Źródła światła

Źródła światła

Żarówki, świetlówki, LED, trzonki, bańki, wielkość napięcia, kąt świecenia, regulacja strumienia świetlnego. To wszystko brzmi tak mało zrozumiale, że człowiek może mieć z problem z wyborem odpowiedniego produktu. W Hurtowniach Karel 2 pomożemy w kwestii doboru odpowiednich żarówek. Oferta naszych sklepów elektrycznych obejmuje bogaty asortyment źródeł światła. pochodzącego od uznanych producentów z kraju i zagranicy.

Proponujemy Państwu m.in. markowe żarówki ledowe, różne rodzaje świetlówek oraz lamp wyładowczych . Można u nas również zaopatrzyć się w nowoczesne lampy wyładowcze i halogeny oraz specjalistyczne źródła światła.

Obecnie żarówki LED są najchętniej wybieraną przez Klientów alternatywą dla tradycyjnych żarówek. Za wyborem żarówki LED przemawiają m.in. względy ekonomiczne – bowiem potrzebują on aż 7 razy mniej prądu niż żarówki dotychczas używane. Jeśli chcą Państwo wydatnie zmniejszyć rachunku za prąd, wybór technologii LED będzie dobrym rozwiązaniem. Oświetlenie LED jest również bardziej trwałe i wytrzymałe, żarówki te bowiem rzadziej się przepalają. Przy zakupie żarówek ledowych warto zwrócić uwagę na barwę światła oraz jego ilość, jakiej potrzebujemy (wyrażonej w lumenach). Należy również dopasować rodzaj trzonka oraz wielkość i kształt żarówki LED do posiadanej lampy. 

Oświetlenie LED może też pełnić rolę światła pomocniczego, dekoracyjnego. W tej roli świetnie sprawdzą się taśmy LED, które mogą być montowane zarówno w domach, jak i w lokalach komercyjnych. Paski LED mogą posłużyć do efektywnego podświetlenia mebli czy schodów, a w sklepie – na przykład witryny. Ich atutem są niesamowite efekty kolorystyczne, które pozwalają wykreować wyjątkowy nastrój w każdym pomieszczeniu. Nasze taśmy LED wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz szerokim spektrum możliwych zastosowań.      

Zapraszamy do naszej hurtowni elektrycznej w Bielsku-Białej lub oddziałów w Tychach i Chorzowie. Nasze sklepy znajdą Państwo również w takich miejscach jak Żory, Wadowicach i Mikołów.