Oświetlenie domowe

Oświetlenie domu

Kinkiety, plafony, lampy wiszące, podłogowe i wiele innych. Wszystko to znajduje się w hurtowniach Karel2. Bogata ekspozycja salonu oświetleniowego mieszczącego się w centrali w Bielsku-Białej daje możliwość zobaczenia produktów z bliska i przekonania się o ich jakości osobiście.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór oświetlenia do domu nie jest sprawą łatwą, dlatego zapewniamy naszym Klientom fachowe doradztwo przy zakupach. Proponowane przez nas różne rodzaje nowoczesnych lamp świetnie dopasują się do wnętrz o różnym charakterze i stylistyce. Trudno wyobrazić sobie jakakolwiek udaną aranżację domu bez odpowiedniego  oświetlenia – a takie znajdą Państwo w naszych sklepach elektrycznych. Nasze kolekcje lamp uwzględniają aktualne trendy i modne wzory, jak również funkcjonalność i potrzeby użytkowników oświetlenia. Posiadamy w naszym asortymencie nowoczesne lampy do salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w naszych sklepach coś dla siebie. Klienci mogą zaopatrzyć się u nas również w osprzęt i akcesoria niezbędne do montażu instalacji elektrycznych w domu.

Artykuły Philips, Aquaform, Azzardo, BPM, Italux, Kanlux, Spotline, Trio i wielu innych producentów znajdą Państwo w hurtowniach Karel 2.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Bielsku-Białej i filii w Mikołowie, Rybniku i Żorach. Hurtownie elektryczne Karel 2 znajdziecie Państwo również w Chorzowie, Tychach i Wadowicach.