O firmie

Hurtownie elektryczne Karel 2 z centralą w Bielsku-Białej

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie. Funkcjonujemy na polskim rynku już od 1990 roku. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze produkty i sprawdzone rozwiązania. Poza centralą w Bielsku-Białej nasze oddziały znajdą Państwo w Tychach, Żorach i Chorzowie, a także w Rybniku i Mikołowie. Współpracuje też z nami wiele hurtowni elektrycznych w całym kraju.

Dobrze zaopatrzone magazyny, nowoczesne rozwiązania logistyczne oraz doskonale przygotowana infrastruktura składają się na sukces naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy również najwyższy poziom obsługi Klientów.

Oświetlenie do domu i nie tylko

Nasz asortyment obejmuje bogaty wybór produktów z zakresu oświetlenia i elektryki. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas m.in. w oprawy oświetleniowe i źródła światła, nowoczesne świetlówki, żarówki i źródła LED, a także osprzęt ścienny. Oferujemy również narzędzia dla instalatorów i aparaturę modułową niskiego i średniego napięcia oraz szeroko rozumiany osprzęt instalacyjny.

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą oraz historią firmy. Chętnie przygotujemy również propozycje dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.